{{data.Title}}

Konyaspor'da teknik direktör Mehmet Özdilek, transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu. Özdilek, Beşiktaş'ın genç oyuncusu Orkan Çınar'ı kadrosuna katmak is...

{{data.Title}}

Mehmet Özdilek, Beşiktaş'ın 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Orkan Çınar'ı kadrolarına dahil etmek istediklerini açıkladı.

Orkan'ı 2008-2013 yıllarında teknik direktörlüğünü yaptığı Antalyaspor'a almak istediğini fakat görevinden ayrılınca bunun gerçekleşmediğini ve oyuncunun da Gaziantepspor'a transfer olduğunu dile getiren Özdilek, "Orkan'ı Almanya'da tanıyan ve bulan benim. Onun oyunculuğunu ve yeteneklerini biliyorum. Orkan'ı kadromuza katmak istiyoruz. Bir sakatlık geçirdi ama bence bizim için iyi bir oyuncu. Geleceği adına onun da oynaması çok önemli. Her şeyden önce ülke futboluna faydalı olabilmesi için Orkan'ın oynaması gerektiğini düşünüyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Orkan'a birçok teklif geldiğini ifade ederken "Hocayla konuşacağım, seneye direkt oynamasını çok istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.


Kaynak: Yeni Şafak

12 Ocak 2018 Cuma 12:05


http://www.haberler01.com/haber/datatitle-177907.html